Wieniec Serce

Wieniec serce

Wybór kształtu wieńca pogrzebowego jest podyktowany różnymi względami, przede wszystkim uczuciami, jakie chcemy wyrazić po stracie bliskiej nam osoby. Dużą popularnością wśród żałobników cieszą się wieńce duże i wieńce typu Łezka lub Odwrócona Łezka. Tymczasem profesjonalne pracownie florystyczne specjalizujące się w wykonywaniu wieńców pogrzebowych mają nam do zaoferowania jeszcze kilka innych wzorów. Jednym z nich jest Wieniec Serce.

Schemat przedstawiający kształt Wieńca Serce.

Wieniec w kształcie serca to wyjątkowa forma wieńca pogrzebowego, którą w szczególności polecamy w okolicznościach straty małżonka bądź dziecka. Ten typ wieńca będzie również odpowiednim wyborem dla najbliższej rodziny zmarłego/zmarłej. Wieniec Serce to niezwykle czułe i emocjonalne pożegnanie dla ukochanej mamy, ukochanego taty, babci czy dziadka. Dzięki niemu wyrazimy te wszystkie emocje, których nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami.

Charakterystyka Wyrobu

Wieniec Serce dostępny jest w trzech rozmiarach:

  • 140cmx110cmx80cm
  • 165cmx120cmx80cm
  • 100cmx85cmx30cm

Podobnie jak wszystkie nasze wieńce stojące Serce powstaje na bazie dębowego stelaża z trzema nogami, co umożliwia „rozstawienie” wieńca w dowolnej lokalizacji bez konieczności posiłkowania się dodatkowymi stojakami czy wieszakami. Taka konstrukcja wieńca znacząco ułatwia jego przemieszczanie podczas ceremonii – np. z kaplicy do kościoła, z kościoła na cmentarz. 

Dla uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego wieniec pogrzebowy w kształcie serca wykonujemy z wybranych gatunków kwiatów dostępnych sezonowo. Głównie są to róże, goździki, anturium i słoneczniki. Istnieje również możliwość wykonania tzw. kolorowego serca, do wyrobu którego wykorzystujemy kwiaty mieszane.

Nie tylko jako wieniec pogrzebowy

Tradycyjnie wieńce kojarzone są z kwiatami pogrzebowymi. Warto pamiętać o tym, że różne wieńce pogrzebowe doskonale sprawdzają się także podczas innych okazji. Wieniec Serce możemy zamówić z okazji rocznicy śmierci bliskiej nam osoby lub z okazji jej kolejnych urodzin. To także doskonała dekoracja grobu z okazji święta Wszystkich Świętych i Święta Zmarłych.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Masz pytanie ? Napisz