Wieniec duży (Warszawski)

Wieniec pogrzebowy duży

Zamawiając wieniec pogrzebowy często możemy usłyszeć pytanie o to, kim był dla nas zmarły, którego pamięć chcemy uczcić. Pytanie to nie wynika ze wścibstwa florysty przygotowującego wiązankę, ale z chęci pomocy. Wieńce pogrzebowe różnią się od siebie nie tylko kształtem i rozmiarem, ale przede wszystkim symboliką. Chcąc ułatwić Naszym Klientom składanie zamówień na wieńce pogrzebowe przygotowaliśmy kilka artykułów poświęconych ich rodzajom. Serię rozpoczynamy od tzw. Wieńca Dużego, którego kształt jest widoczny na poniższym schemacie.

Schemat przedstawiający kształt dużego wieńca.

Charakterystyka Wyrobu

Wieniec Duży oferujemy w dwóch rozmiarach:

  • 180cmx100cmx80cm
  • 210cmx110cmx80cm

Konstrukcja bazuje na stelażu dębowym z dodatkową trzecią nogą, dzięki której wieniec stoi samodzielnie bez stojaków czy wieszaków, które mogłyby się okazać kłopotliwe w obsłudze podczas ceremonii.

hdr

W zależności od sezonu podstawą dla Wieńca Dużego są liście aralii lub palmy. Wieniec może być wykonany z każdego typu kwiatów dostępnych w danym sezonie. Wypełnienie stanowi tu jodła oraz dodatki, także sezonowe. Wśród najpopularniejszych dodatków sezonowych do wieńców pogrzebowych możemy wymienić: liście Chico, liście aspidistry, liście kordyliny, liście orzecha, a także liście Dębu. Oczywiście odstępnych dodatków jest znacznie więcej, co pozwala nam tworzyć harmonijne kompozycje z wybranymi przez klientów kwiatami.

Nasze wieńce każdorazowo wykonujemy ze świeżych kwiatów i dodatków, które przywozimy od dostawcy na dzień przed dostarczeniem wieńca pod wskazany w zamówieniu adres.

Przykładowa realizacja zamówienia na Wieniec Duży na stelażu dębowym.

Dla Kogo?

Wieniec Duży polecamy w szczególności najbliższej rodzinie osoby zmarłej. Ze względu na konstrukcję będzie on stanowił stosowną dekorację kaplicy, domu pogrzebowego czy wnętrza kościoła w dniu pogrzebu. W zależności od preferencji wieniec może zostać wykończony wstążką z nadrukiem lub bez nadruku.

Duży Wieniec to forma, po którą często sięgają również pracodawcy osób zmarłych. Elegancki, a zarazem okazały w swojej formie wyraża szacunek i świadczy o poczuciu straty, z jaką wiąże się odejście jednego z pracowników firmy. W przypadku mniejszych firm Wieniec Duży bywa często zamawiany przez pracodawcę wraz z pracownikami, którzy również pragną uczcić pamięć zmarłego kolegi lub koleżanki z pracy.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Masz pytanie ? Napisz